Strona głównaPomysł Na WeekendOferta turystyczna Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska – Przygoda z zabytkami techniki

Oferta turystyczna Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska – Przygoda z zabytkami techniki

Zapraszamy grupy wycieczkowe dzieci, młodzieży oraz dorosłych na przygodę z zabytkami techniki. Oferta została przygotowana w taki sposób, aby wizyta w oddziałach Fundacji Ochrony dziedzictwa Przemysłowego Ślaska była ciekawa.
Chcecie zobaczyć jak wyglądał transport wiek temu ? Jak produkowano mąkę?  Jak wyglądała praca w fabryce? Przygotowywano posiłki ? Jak żyło się na wsi ? Chcecie przejechać się parowozem?  
Zwiedzajcie z nami obiekty Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska  przez cały rok !!!
Poznawajcie, odpoczywajcie i bawcie się dobrze.
Młyn Hilberta w Dzierżoniowie, Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, Muzeum Techniki Rolniczej oraz Walcowni Cynku łączą przemysłowe historie

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalny program zwiedzania – nauki połączonej z czynnym odpoczynkiem. dopasowana była do potrzeb różnych grup wiekowych uczniów – od przedszkolaków po młodzież szkół średnich do seniorów włącznie.
 
Muzeum Kolejnictwa na Śląsku oferuje wynajęcie, dla potrzeb organizowanej przez Państwa wycieczki, oryginalnego, amerykańskiego autobusu szkolnego – żółtego School Busa. Autobus posiada wszystkie niezbędne odbiory techniczne a przejazd realizowany jest przez licencjonowanego, posiadającego wieloletnie doświadczenie, przewoźnika. Koszt organizacji przejazdu zależy od odległości. Wycena przygotowywana jest indywidualnie. Ilość miejsc w autobusie – 36.
 
 
Na Dolnym Śląsku posiadamy również bazę noclegową w 2 standardach oraz gastronomię.
 
Nocleg w wagonach
Noclegi w wagonach sypialnych dostępne są wyłącznie w sezonie wiosenno – letnim, po uprzedniej rezerwacji. Wyłącznie dla grup zorganizowanych. Ilość dostępnych miejsc w przedziałach 1,2 i 3 osobowych. Ceny dot. grup min. 20 osobowych. Wagony posiadają oświetlenie i ogrzewanie elektryczne oraz bezpośredni dostęp do zaplecza sanitarnego.
Willa Ficher
Pochodząca z 1902 r. Willa Fischer oferuje noclegi w stylowych i wygodnych pokojach 1 i 2 osobowych z łazienkami i dostępem do kuchni. Dogodna lokalizacja Jaworzyny Śląskiej w pobliżu największych miast Dolnego Śląska – Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy – sprawia, że Willa Fischer może być doskonałą bazą do wyjazdu służbowego czy wypadu na weekend 
Bar szybkiej obsługi zorganizowanego w stylowym, oryginalnym wagonie barowym PKP z lat 70-tych XX wieku. .
Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl