Strona głównaAktualnościNowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Piekarskiej w Świdnicy

Nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Piekarskiej w Świdnicy

Nowa inwestycja realizowana przez Spółkę KTC Development. Deweloper działa już na rynku świdnickim od 2012 roku i z powodzeniem wybudował budynek wielorodzinny pod nazwą Atrium Park przy ul. Krętej 5.

Kolejna realizacja powstanie przy ul. Piekarskiej. Lokalizacja przedsięwzięcia jest bardzo atrakcyjna. W zaledwie w dwie minuty pieszo dostaniemy się do największego świdnickiego Parku , który w tym roku ma zostać rewitalizowany przez Miasto Świdnica, powstanie nowy deptak, fontanny oraz miejsca do wypoczynku dla świdniczan w każdym wieku. Na samej na ul. Piekarskiej znajduje się przedszkole a na sąsiednich ulicach szkoły podstawowe oraz średnie. Nasze mieszkania położone będą w odległości 5 minut spacerem do Centrum Miasta, kilka kroków klienci będą mieli do Galerii Świdnickiej i basenu, a nieopodal znajduje się Przychodnia Zdrowia. W odległości nie większej niż 100 m, na ul. Westerplatte zlokalizowane są przystanki wielu linii komunikacji miejskiej.

Budynek wybudowany zostanie w tradycyjnej technologii ścian murowanych, ocieplonych styropianem na elewacji i otynkowany tynkiem akrylowym. W części podpiwniczonej znajdować się będą komórki lokatorskie w liczbie odpowiadającej ilości mieszkań. Na budynek składają się trzy pięta z czego ostanie piętro będzie posiadało antresolę. Łącznie przewidziano 16 mieszkań, po 4 lokale na każdym z pięter. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem o różnych powierzchniach. Najmniejsze z nich to dwu pokojowe 46 metrowe mieszkanie, natomiast największe lokale znajdować się będą na ostatnim piętrze do których to przynależne będą antresole, a metraż przekraczać będą 120 m2.

piekarska-swidnica

Źródło: Atrium Park

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl