Strona głównaAktualnościMuzyczny początek lata w Starej Kopalni

Muzyczny początek lata w Starej Kopalni

W czerwcu Stara Kopalnia zaprasza na dwa letnie, muzyczne wydarzenia. Od 14 do 18 czerwca br. Wałbrzych stanie się gospodarzem bezprecedensowego wydarzenia: w Wałbrzychu odbędą się europejskie mistrzostwa w tańcu hip-hop, breakdance i electric boogie. W wydarzeniu weźmie udział około 2,5 tys. osób z trzydziestu krajów Europy, którzy przez pięć dni będą rywalizowali o tytuły najlepszych tancerzy naszego kontynentu.


Z tej okazji Stara Kopalnia organizuje wyjątkową imprezę: jako „afterparty” mistrzostw 17 czerwca o godzinie 20:30 wystartuje na naszym placu eventowym HIP HOP PARTY – zabawa z uczestnikami mistrzostw przy muzyce hip-hop, breakdance i electric boogie. Zapraszamy wszystkich na tę wyjątkową, energetyczną noc! Zatańcz razem z europejskimi mistrzami breakdance i baw się do białego rana na największej, tegorocznej imprezie hip- hop w Wałbrzychu!

Cena biletu wstępu: 20 zł oraz 30 zł w dniu imprezy. Bilety do nabycia w kasach Starej Kopalni i Aqua Zdrój.

23 czerwca na powitanie lata zapraszamy po raz trzeci razem z Underground Wałbrzych na Kopalnię Kolorów!! Najbardziej kolorowe, pozytywnie zakręcone oraz energetyczne wydarzenie, które w tym roku przewrotnie organizujemy na początek lata.

W dniu rozpoczęcia wakacji w Starej Kopalni od godz. 18:30 będziemy się razem bawić przy świetnej muzyce oraz iście letniej atmosferze, o którą zadba nasz niezawodny prowadzący Rafał Ślipek.
Niezmiennie zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą wspólnie powitać wakacje. W tym roku poza kolorowymi proszkami Holi przygotowujemy ciekawe bonusy:)

Wstępem do naszej Kopalni Kolorów będzie prapremiera spektaklu Teatru Lalki i Aktora pn. „Pięciu Wspaniałych” o godz. 17:30 – to propozycja dla całych rodzin. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na przedstawienie zapraszamy na teren parkingu od strony ul. Antka Kochanka. Następnie udamy się na plac eventowy, gdzie DJ Rad74Nice będzie rozkręcał dla nas muzycznie wydarzenie.

Przypominamy, że na imprezie można używać jedynie proszków Holi zakupionych na miejscu w Starej Kopalni.

Stara Kopalnia

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl