Strona głównaAktualnościMTB Walim TEAM nie próżnuje

MTB Walim TEAM nie próżnuje

Reprezentacja Gminy Walim – drużyna MTB Walim Team,  po raz kolejny w tym sezonie, wzięła udział w największym cyklu wyścigów na rowerach górskich Bike Maraton w Polanicy Zdrój.

Obecny skład drużyny MTB Walim Team: Ania Nosal,  Tadeusz Kołodziej, Tomasz Sobczyk, Artur Jarczok, Krzysztof Motowilczuk, Piotr Krzęć, Bartek Witkowski, Paweł Roloff, Szymon Juchniewicz, Grzegorz Wosiek i Sebastian Pankiewicz.

Oprócz  udziału w zawodach drużyna aktywnie włącza się w różnego rodzaju inicjatywy sportowe. Była organizatorem pierwszych zawodów MTB XC Walim 2016,  współorganizuje kolejną edycję  Wyścigu MTB Walim, który odbędzie się już po raz szósty – 05 czerwca 2016 roku, utrzymuje ponad  70 km górskich tras rowerowych przebiegających po terenie Gminy Walim w ramach Strefy MTB Sudety oraz uczestniczy w działaniach Walimskiej Akademii Rowerowej.

MTB Walim Team zaprasza do swojej drużyny wszystkich, którzy lubią jazdę na rowerach górskich, chcą  reprezentować i promować Gminę Walim na imprezach sportowych oraz chcą pracować na rzecz  rozwoju kolarstwa górskiego w regionie.

mtb walim team

Gmina Walim

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl