Strona głównaAktualnościMonika Urlik z Dzierżoniowa wygrała koncert unplugged

Monika Urlik z Dzierżoniowa wygrała koncert unplugged

Pochodząca z Dzierżoniowa wokalistka Monika Urlik pokonała blisko 2000 osób i została 1 z 10 zwycięzców wyjątkowej kampanii „It’s your life just take it”. W nagrodę spełni się największe marzenie piosenkarki – Kruger&Matz zorganizuje jej pierwszy w życiu koncert unplugged. Konkurs objął swoim zasięgiem całą Polskę. To właśnie Monika przekonała Łowców Pasji – Marcelinę Zawadzką i Michała Leszka, że żyje z pasją i, że to właśnie ona powinna zostać zwycięzcą. 4 listopada w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród.

Kampania „It’s your life just take it” rozpoczęła się 1 maja i trwała pięć miesięcy. Pomysł na konkurs to autorskie dzieło Michała Leszka, twórcy marki Kruger & Matz, który sam kieruje się w życiu przede wszystkim pasją. Celem projektu jest promowanie stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe oraz ważne. Marka Kruger&Matz zgodnie z wyznawanymi wartościami pragnie wspierać pasje oraz dawać ludziom szansę na realizację ich marzeń. Nawet tych najbardziej odważnych. Głównym elementem kampanii „It’s your life just take it” był konkurs prowadzony na stronie www.itsyourlife.pl, za pośrednictwem której wszyscy zainteresowani mogli prezentować swoje pasje.

– Jestem osobą bardzo emocjonalną i najpierw działam, a potem myślę. W związku z tym wiele decyzji, które podjęłam w życiu było przypadkowych. Muzyka w moim życiu to też był przypadek, rodzice posłali mnie do szkoły muzycznej, w której zmieniały się moje upodobania, abym w końcu pokochała muzykę popularną i śpiewanie. Muzyka jest moją pasją i moim zawodem, ale ja cały czas mówię, że to ja jestem muzyką, ponieważ bez muzyki byłabym bardzo nieszczęśliwym człowiekiem – opowiadała Marcelinie Zawadzkiej finalistka kampanii.

Teraz marzenie Moniki Urlik się spełni – Kruger&Matz zorganizuje jej pierwszy koncert w wersji unplugged. Więcej o pasji Moniki znajdziesz tutaj

Kampania „It’s your life just take it”

To pierwszy tego typu projekt realizowany w Polsce. Liczba zgłoszeń oraz zaangażowanie uczestników to dowód na to, że w kraju jest pełno ludzi z prawdziwą pasją, którzy mimo, coraz szybszego tempa życia, nie zapominają o tym, co jest naprawdę ważne. Dlatego też Kruger&Matz planuje II edycję kampanii. W 2015 roku rozpoczną się też poszukiwania ludzi pełnych pasji poza granicami kraju – w Rumunii.

Monika - foto główne

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl