Strona głównaAktualnościMoc Off-Roadowych atrakcji w Górach Sowich

Moc Off-Roadowych atrakcji w Górach Sowich

Już tylko godziny dzielą nas od startu Wyczynowych Mistrzostw Off-Road 4×4. Przeprawowy rajd dla samochodów terenowych i quadów odbędzie się w weekend 13-14 czerwca. W malowniczych Górach Sowich na uczestników czekać będą ciekawe i techniczne trasy. Zawodnicy będą rywalizować w pięciu klasach. Aż cztery z nich – Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Wyczyn i Turystyk to klasy samochodowe. Piąta przeznaczona jest dla quadów.

W najtrudniejszych i najciekawszych fragmentach umieszczono pieczątki, które zawodnicy muszą odbić na przypiętej do pojazdu karcie. Wygra załoga, która przybije najwięcej pieczątek. Zainteresowanie imprezą jest bardzo duże. Na liście zgłoszeń jest już przeszło 50 załóg. W Góry Sowie przyjadą zawodnicy z całego kraju, w tym czołowe załogi polskiego off-roadu.

Rajd rozpocznie się w piątek wieczorem – zawodnicy będą rywalizować już po zmroku. W sobotę rozegrany zostanie dzienny etap. Po zakończeniu rajdu, odbędzie się dekoracja zwycięzców i rozdanie nagród. Dzieki wsparciu sponsora głównego, firmy Terenowiec 4×4, oraz firm Rayo i Insa Turbo zawodnicy mogą liczyć na ciekawe upominki.

harmonogram

Patronat honorowy nad imprezą objęli dolnośląscy parlamentarzyści – posłowie Monika Wielichowska i Jakub Szelc. Patronami imprezy są też miasto i gmina Nowa Ruda, oraz Gmina Walim. Impreza cieszy się też zainteresowaniem mediów. Patronat medialny zaoferowała gazeta Noworudzianin, portal Teraz Sudety, doba.pl, rajdy4x4.pl, terenowo.pl, pozadrogami.pl, Auto Świat 4×4, sport4x4.pl i magazyn4x4.pl

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Form Alternatywnych „Rozdroże” oraz firma Euroforum.

 

WMOR4x4_logo_final

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl