Strona głównaAktualnościMobilny Punkt Informacyjny w poniedziałek w Świdnicy

Mobilny Punkt Informacyjny w poniedziałek w Świdnicy

W poniedziałek, 10 listopada w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 10 listopada 2014 r.

  • w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, sala nr 128
  • w godzinach 10.00-13.00.

Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl