Strona głównaAktualnościMinieuroland w Kłodzku trzykrotnie doceniony

Minieuroland w Kłodzku trzykrotnie doceniony

W krótkim czasie aż trzy istotne nagrody przypadły kłodzkiemu parkowi miniatur – Minieuroland. Tą najbardziej znaczącą okazuje się Sudecki Kryształprzyznany przez Telewizję Sudecką w ramach organizowanego przez nią IV Plebiscytu. Park miniatur Minieurolad uznany został za najlepszy produkt turystyczny, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Przypomnijmy, że obiekt został udostępniony w lipcu br. i z miejsca wzbudził ogromne zainteresowanie turystów. W jednym miejscu zgromadzono bowiem miniatury znanych budowli z regionu ziemi kłodzkiej, Dolnego Śląska, Europy i świata świetnie wkomponowane w unikatowe arboretum. Minieuroland nadal sukcesywnie będzie rozbudowywany, stajac się jeszcze większą atrakcją.

dyplom

Kolejna rzecz, to wyróżnienie o nazwie „Lokal Stars” nadawane przez Grupon – międzynarodowy portal interenetowy wyspecjalizowany m.in. w turystyce. Z jego badań wynika, że 96 proc. klientów, którzy odwiedzili kłodzki Minieuroland było zadowolonych ze świadczonych w nim usług oraz zarekomendowałoby znajomym ofertę tego parku.

Minieuroland został też doceniony za sponsoring swojej załogi rajdowej. Michał Tutak i Vanessa Smolak zdobyli pierwsze miejsce w klasie czwartej podczas Rajdu Samochodowego „Rally Masters” w Sobótce, tym samym plasując się na 7 pozycji w klasyfikacji generalnej.

Te trzy nagrody osiągnięte naprawdę wytężona pracą są potwierdzeniem, że kłodzki Minieuroland świadczy usługi na jak najwyższym poziomie.

image0012

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl