Strona głównaAktualnościMinieuroland – największa atrakcja turystyczna Kotliny Kłodzkiej otwiera się dla turystów

Minieuroland – największa atrakcja turystyczna Kotliny Kłodzkiej otwiera się dla turystów

Wyjątkowa i nowa atrakcja turystyczna na mapie Polski czynna będzie dla turystów od 18 lipca 2015 r. Minieuroland to połączenie parku miniatur z arboretum. Powstaje w bardzo przyjaznej dla turystów lokalizacji, w Kłodzku, tuż przy dk nr 8 (kierunek Wrocław – Kudowa-Zdrój).

Minieuroland to rozciągający się na powierzchni 20 tys. m² malowniczo położony obiekt, liczący obecnie ponad 35 miniatur, wzorowanych na słynnych budowlach z całego świata, Europy i Dolnego Śląska. Drezdeński Zwinger, Zamek Książ, wrocławski Ratusz, most Grunwaldzki, czy fontanna di Trevi – tworzą niezapomniany klimat, każdy obiekt ma swoją niepowtarzalną historię
i estetykę.

Te wyjątkowe miniatury potrzebowały niezwykłej oprawy i ekspozycji. Dlatego powstało arboretum. Cudowny ogród, który zachwyca pięknymi zakątkami, unikalną roślinnością, śmiałymi rozwiązaniami planistycznymi. Wodospady, rwące rzeki, rzadkie gatunki roślin, dywany kwiatów czekają na Państwa obecność.

minieuroland_plakat4

Minieurolanad to miejsce zaprojektowane z wielką dbałością o każdy detal, zaprasza do krainy piękna, spokoju i harmonii.

To idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny. Znajduje się tu największy na Dolnym Śląsku plac zabaw. Na terenie parku działa także restauracja ze smakowitą polską kuchnią oraz punkty z napojami chłodzącymi, lodami i deserami.

Wypocznij z całą rodziną w Minieurolandzie w Kłodzku.

list

Więcej o obiekcie można przeczytać na stronie www.minieuroland.pl oraz profilu na Fb/ Minieuroland.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl