Strona głównaAktualnościMikołajowa Niedziela w Ziębickim Centrum Kultury (FOTO)

Mikołajowa Niedziela w Ziębickim Centrum Kultury (FOTO)

Dnia 7 grudnia 2014 w Ziębickim Centrum Kultury odbyła się Mikołajkowa zabawa dla dzieci z terenu gminy Ziębice. Organizatorami i jednocześnie sponsorami imprezy był Ośrodek Opieki i Oświaty, Ziębickie Centrum Kultury Referat Promocji i Inicjatyw Gospodarczych oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci koło przy OOiO w Ziębicach.

W tym roku, ze względu na duże zainteresowanie imprezą organizatorzy przygotowali dwa spotkania. Pierwsze dla najmłodszych, czyli dzieci w wieku przedszkolnym odbyło się o godz. 11.00-13.00 drugie dla dzieci ze szkół podstawowych o godz.15.00-18.00. Oba programy trwające po ponad 2 godziny każdy prowadziły doskonale znane dzieciom dwa wspaniałe klowny Ruphert i Rico, które w brawurowy sposób porwały do zabawy nie tylko dzieci ale także ich rodziców. W trakcie zabawy na wszystkie dzieci czekały niespodzianki: kolorowe czapki, gwizdki, lizaki oraz wspaniali goście. Z wizytą do ZCK przybyła Pani Zima i Pani Mikołajowa. Obie Panie porwały dzieci do tańca, a wszystkim zebranym udzieliła się świąteczna atmosfera.

Na zakończenie czekała wszystkich największa niespodzianka. Niespodzianka najbardziej wyczekiwana zarówno przez najmłodszych jak i tych trochę starszych. Spotkanie ze Świętym Mikołajem. W zabawie mikołajkowej uczestniczyło ok. 500 dzieci. Każde dziecko, niezależnie od wieku trzymało od Mikołaja świąteczną paczkę pełną słodyczy. Nad całością imprezy oraz bezpieczeństwem dzieci czuwali członkowie Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci: Pani Katarzyna Kolega, Pani Violetta Okaj, Pani Pani Lucyna Sobolewska, Pani Patrycja Kuś, Pani Dorota Dydko oraz Pani Ewa Prusko. Serdecznie dziękujemy za pomoc nauczycielkom Przedszkola Na Orlej Polanie Pani Małgorzacie Świderskiej oraz Pani Antoninie Pałydze. Dziękujemy również Aleksandrze Prusko i Ewie Trębacz z Gimnazjum Publicznego

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie imprezy.

W imieniu Organizatorów

Dyrektor Ośrodka Opieki i Oświaty

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl