Strona głównaAktualnościMikołajki na stoku w Zieleńcu

Mikołajki na stoku w Zieleńcu

Wielkimi krokami zbliżają się mikołajki. Z utęsknieniem wypatrując śniegu, zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji. 6 grudnia narciarze i snowboardziści będą mogli kupić karnet w bardzo atrakcyjnej cenie, jeśli tylko upodobnią się do Świętego Mikołaja.

We wstępnych planach jest uruchomienie kanapy 6 Osobowej Winterpol, Kanapy 4 osobowej Gryglówka oraz talerzyka przy kościółku na stokach Mieszko. Na stokach zalega głównie śnieg z armatek i trasy będą dostępne w ograniczonym zakresie. Pozostaje nam mieć nadzieję że aura pogodowa będzie łaskawa dla wszystkich miłośników białego szaleństwa i zapowiadane ocieplenie pogody nie wpłynie na otwarcie sezonu.

Mikołajki to czas, od którego klimat świąteczny staje się szczególnie odczuwalny. Zieleniec chcąc wprowadzić narciarzy i snowboardzistów w ten niezwykły okres, zachęca do wzięcia udziału w promocji, dzięki której korzystanie z wyciągów 6 grudnia będzie możliwe za złotówkę. Aby móc skorzystać z promocyjnej ceny – 1 złoty za karnet w godzinach 9.00-16.00, wystarczy przyjść w czapce najpopularniejszego świętego i szusować w niej na stoku w Zieleńcu. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i pojawienia się na stoku 6 grudnia w czapce Świętego Mikołaja.

Przypomnieć tylko należy, że  w Zieleńcu powstaje sześcioosobowe krzesełko z zamykanymi osłonami, ale także z podróżującymi na tej samej linie wagonikami sześcioosobowej gondoli!  Długość wyciągu wyniesie 780 metrów. Ciekawostką jest fakt, że będzie można skorzystać także z dwóch specjalnych gondoli – VIP i Cafe, w których podczas jazdy serwowane będą posiłki i napoje! Pisaliśmy już o tym kilka dni temu.

Źródło: zieleniec.pl,  Winterpol.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl