Strona głównaAktualnościMiasto Karpacz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu

Miasto Karpacz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu

W dniach 7 – 9 lutego 2014 r. już po raz szósty odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Festiwal Kulinarny, Strefa Małego Podróżnika, pokazy, konkursy – to tylko nieliczne atrakcje, które były przygotowane dla osób odwiedzających targi.

Ponad 100 wystawców z całego świata pokazało się z jak najlepszej strony. Motywem przewodnim tegorocznych targów była podróż z dzieckiem. Wśród wystawców znaleźli się między innymi: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Narodowe przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej, Tourismus Marketing Brandenburg oraz wielu innych.

Na stoisku Powiatu Jeleniogórskiego miasto Karpacz prezentowało swoją ofertę. Rozdawane były między innymi materiały o Karpaczu z atrakcjami, Bajkowy przewodnik dla dzieci, plany miasta, regionu oraz Karkonoski Informator Turystyczny Merkuriusz zapraszający do przyjazdu do Karpacza.

Pytania odwiedzających dotyczyły najczęściej atrakcji Karpacza i regionu, imprez odbywających się w mieście i ofert noclegowych.
Naszymi gośćmi na stoisku byli przeważnie turyści już zdecydowani na przyjazd do Karpacza na ferie zimowe czy wakacje w Karkonosze, oraz tacy, którzy znają miasto – zbierający foldery i informacje o nowościach, jednak nie brakowało również tych, którzy odwiedziwszy stoisko Karkonoszy zainteresowali się miastem.

Źródło: Karpacz

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl