Strona głównaAktualnościKto otrzyma Smoka Publiczności podczas tegorocznych Dzierżoniowskich Prezentacji?

Kto otrzyma Smoka Publiczności podczas tegorocznych Dzierżoniowskich Prezentacji?

Już w ostatni weekend września jak co roku odwiedzający Dzierżoniowskie Prezentacje oddadzą swe głosy na najlepszych, ich zdaniem, wystawców. Firma, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma tytuł i statuetkę Smoka Publiczności. Warto o te głosy powalczyć, bo ten prestiżowy tytuł to jasny sygnał dla klientów, że dany przedsiębiorca to firma solidna, godna zaufania i dbająca o klienta.

Jak zagłosować na Smoka Publiczności? Wystarczy kupić za 5 zł jeden z losów w sześciu loteriach fantowych. Każdy z nich jest podzielony na trzy części. Jedną z nich wrzuca się do urny na wybranym stoisku, oddając tym samym głos na danego wystawcę. Drugą część zachowujemy dla siebie, a trzecią wrzucamy na stoisku organizatora do urny odpowiedniego koloru. Każdy kolor odpowiada konkretnej loterii (więcej na temat loterii już niebawem).

Pod koniec Prezentacji wystawcy przekazują urny komisji konkursowej. Głosy są liczone, a firma, która ma ich najwięcej, zdobywa zaszczytny tytuł Smoka Publiczności. Ogłoszenie wyników nie nastąpi w tym roku w niedzielny wieczór na scenie, lecz 8 października w trakcie Gali XXI Dzierżoniowskich Prezentacji w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Który wystawca w tym roku podbije serca publiczności?

SMOK PUBLICZNOŚCI

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl