Strona głównaAktualnościKraina Sowiogórskich tajemnic z promocją w Gdańsku

Kraina Sowiogórskich tajemnic z promocją w Gdańsku

Miesiąc kwiecień to najwyższy czas, aby zaplanować miejsce tegorocznego wypoczynku. Dlatego też, w dniach od 11 do 12 kwietnia 2015 roku, Gmina Walim pojawiała się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Amber Expo w Gdańsku, aby tym razem nad morzem zaprezentować atrakcje i walory Krainy sowiogórskich tajemnic oraz całej Ziemi Wałbrzyskiej. Odbywający się tam „Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego” dał możliwość, aby zachęcić między innymi Pomorzan do spędzenia urlopu w naszym regionie.

Przy naszym stoisku zatrzymywało się liczne grono zainteresowanych przygotowaną przez nas ofertą. Po raz kolejny jednakże największym powodzeniem cieszyły się dwie nasze sowy – jak zawsze –  chętnie pozujące do zdjęć. Żaden z przechodniów nie mógł się również oprzeć przepysznym ciastom, babom, ciasteczkom i mufinom, a także „pajdom” tradycyjnie wypiekanego chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym oraz sowim magnesom, przygotowanym przez członków Zjednoczeni Pasją.

Składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu z Wałbrzycha oraz Zjednoczonym Pasją za wsparcie oraz okazaną pomoc.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Międzynarodowych Targów Gdańskich

góry sowie walim targi

Gmina Walim

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl