Strona głównaAktualnościKonkurs plastyczny Świat Harry’ego Pottera

Konkurs plastyczny Świat Harry’ego Pottera

Bogatyński Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie  Miłośników Fantastyki FUTURA zaprasza uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Bogatynia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, który ma na celu popularyzację fantastyki, pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, a jedynym wymogiem jest powiązanie tematycznie ze światem Harry’ego Potter i format nie mniejszy niż A4.

Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych – uczniowie szkół podstawowych klas 1-3, szkół podstawowych klas 4-6 i uczniowie szkół  ponadpodstawowych. Na konkurs będą przyjmowane tylko prace wykonane indywidualnie, przez jednego ucznia. Dostarczone prace oceniane będą przez jury konkursu powołane przez organizatora. Komisja konkursowa w swojej ocenie kierować się będzie następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, wartość artystyczna, estetyka wykonania i samodzielność.

Samodzielnie wykonane prace należy dostarczyć do sekretariatu Bogatyńskiego Ośrodka Kultury do 27 listopada 2014 r, do godz. 14:00.  Do pracy należy dołączyć kartkę z następującymi danymi:
– imię i nazwisko autora – imię i nazwisko opiekuna
– wiek autora – telefon kontaktowy
– nazwa szkoły i klasa
Dopuszczalne są prace związane z postaciami, miejscami i wydarzeniami przedstawionymi we wszelkiego typu mediach związanych z sagą Harry Potter (filmach, serialach, książkach, komiksach, itp.). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 grudnia 2014 r.w Bogatyńskim Ośrodku Kultury podczas rozpoczęcia maratonu filmowego Harry Potter. Autorzy najlepszych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

plakat_konkurs_plastyczny_HP_m

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl