Strona głównaAktualnościKonkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska, ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury (ŚOK). Aplikacje można składać do 6 lutego.

Od początku roku pełniącą obowiązki dyrektora ŚOK jest Pani Bożena Kuźma. Poprzedni dyrektor, Pan Tomasz Jamróg, zakończył pracę z końcem grudnia wraz z wygaśnięciem umowy. Ogłoszony właśnie konkurs na stanowisko dyrektora największej instytucji kultury w mieście, zostanie prawdopodobnie rozstrzygnięty do końca lutego, natomiast do 6 lutego kandydaci do objęcia tej funkcji mają czas na składanie ofert. Kandydaci muszą wykazać się wiedzą z zakresu zarządzania kulturą, finansów publicznych oraz pozyskiwania środków pozabudżetowych. Na etapie rekrutacji konieczne też jest przygotowanie propozycji misji i celów strategicznych ŚOK oraz wykorzystania nieruchomości zarządzanych przez ŚOK (Sala Teatralna oraz Klub Bolko). Za przebieg konkursu odpowiedzialny jest Pan Szymon Chojnowski – Zastępca Pani Prezydent.

Szczegółowe informacje (w tym wymagania dotyczące kandydatów) dostępne są na stronie ŚOK (www.sok.com.pl/konkurs-na-stanowisko-dyrektora-sok/) oraz w BIP Gminy Miasta Świdnica.

150120 konkurs na stanowisko dyrektora

Świdnicki Ośrodek Kultury

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl