Strona głównaAktualnościKoncert Korteza i głosowanie na kolejnych wykonawców w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych

Koncert Korteza i głosowanie na kolejnych wykonawców w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych

Wyprzedany koncert Korteza, ze względu na ogromne zainteresowanie, został przeniesiony do sali widowiskowej I LO w Świdnicy. Przed występem zostaną ogłoszone wyniki trwającego do czwartku głosowania na kolejnych wykonawców w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych.


Kortez Trio wystąpi w piątek 7 kwietnia jako ostatni z 5 artystów wybranych w ramach I edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych (http://www.sok.com.pl/recenzje/). Do tej pory na podstawie propozycji i głosów świdniczan wystąpili Kat i Roman Kostrzewski, Luxtorpeda, Janusz Radek & The Ants i Dawid Kwiatkowski. W czwartek 6 kwietnia o północy zakończy się głosowanie na tegoroczne propozycje, wśród których do wyboru są Coma, Evvolves, Hunter, Kękę, Luxtorpeda, Mietek Szcześniak, Paweł Domagała, Sarius, Szad Akrobata i Taco Hemingway. Szczegóły można znaleźć na stronie http://www.sok.com.pl/recenzje2017/ a wyniki zostaną ogłoszone przed występem Korteza.

Kortez zawita do Świdnicy m.in. dzięki recenzji albumu „Bumerang” autorstwa Adriana Holeckiego, który pisał tak: „Płyta, która wzrusza od pierwszego dźwięku i nie przestaje po wybrzmieniu ostatniego. Na tak emocjonalny album czekałem długo. „Bumerang” nie jest ani żałosnym utyskiwaniem, ani przesłodzonym popowym płaczem. Intymne utwory emanują szczerością i przejęły mnie tak mocno, że choć znam płytę już niemal na pamięć, wciąż zdarza mi się maglować ją raz za razem.” Na trwającej właśnie trasie, Kortez wykonuje oprócz utworów z płyty „Bumerang” także nowe kompozycje. Artysta niemal w każdym mieście przyciąga tłumy publiczności i większość jego koncertów wyprzedaje się w szybkim tempie.

Koncert w Sali Widowiskowej I LO (ul. Pionierów 30) z powodu zmiany miejsca wydarzenia rozpocznie się o 20:00 a nie o 19:30 jak wcześniej informowaliśmy. Wejście na salę będzie możliwe od 19:00. Ze względu na wymagania artysty nie przewidziano występu supportów. Wszystkie bilety są już wyprzedane i nie będzie możliwości zakupienia ich w dniu koncertu. Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Świdnicy oraz Hotelu Esperanto.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl