Strona głównaAktualnościKAT i Plethora wystąpią w Klubie Bolko

KAT i Plethora wystąpią w Klubie Bolko

KAT & Roman Kostrzewski po 2 latach wracają do Świdnicy! Klasycy krajowej sceny metalowej wystąpią w piątek 23 listopada w Klubie Bolko. W roli supportu zagra Plethora. Czwartek to ostatnia szansa na zakup tańszych biletów!

KAT & Roman Kostrzewski to, obok takich grup jak TSA czy Turbo, historia polskiego metalu. Po okresie konfliktów w pierwotnym składzie zespołu, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej twórczości. Muzycy mają za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania. Grali też na tych samych scenach z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks.

Poprzednia wizyta Kata była związana z projektem Świdnickie Recenzje Muzyczne. Tym razem grupę zaprosili na wspólny koncert muzycy zespołu Plethora.

Plethora powstała w 2013 roku i od tamtej pory jest jednym z najczęściej koncertujących świdnickich zespołów. Powołaniu grupy przyświecało stworzenie nowej jakości w muzyce metalowej – połączenia energii, kunsztu muzycznego i melodyjności. Czy im się to udało, przekonacie się na koncercie lub na składance muzycznej, którą właśnie szykuje Świdnicki Ośrodek Kultury. Plethora nagrała na nią 3 utwory, które w przyszłym roku zostaną wydane w streamingu jako audio i wideo.

Piątkowy koncert rozpoczyna się w Klubie Bolko o godzinie 20:00. Bilety w przedsprzedaży (do końca czwartku) kosztują 45 zł a w dniu koncertu 55 zł. Szczegółowe informacje i sprzedaż on-line dostępne są na stronie http://www.sok.com.pl/

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl