Strona głównaAktualnościKarpacz Na Styku Kultur, czyli targi turystyczne w Łodzi

Karpacz Na Styku Kultur, czyli targi turystyczne w Łodzi

W ubiegły weekend (17-19 marca 2017 r.) reprezentacja Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Karpaczu wyruszyła do Polski centralnej, aby promować miasto wśród mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego podczas targów turystycznych „Regiony Turystyczne – Na Styku Kultur”.

W ciągu trzech dni targi odwiedziło blisko 8 tysięcy zwiedzających – miłośników podróży oraz poszukujących inspiracji dla rodzinnych wycieczek, majówek i wyjazdów weekendowych. W tym roku, szczególny nacisk położyliśmy na promocję poprawy dostępności komunikacyjnej Karpacza („do nas bliżej niż myślisz”) oraz promowanie oferty dla rodzin z dziećmi. Przekonaliśmy się, że Karpacz jest dobrze znany łodzianom i wielu z nich planuje wakacyjne wyjazdy w nasz region. Odwiedzający chętnie pytali o ofertę, atrakcje i wydarzenia oraz pobierali materiały promocyjne miasta. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się organizowane na stoisku konkursy, w których do wygrania były m.in. vouchery na pobyty weekendowe w Karpaczu czy bilety wstępu do karkonoskich atrakcji.

Miło nam poinformować także, że tworzone przez nas gadżety promocyjne Karpacza spotkały się z aprobatą i otrzymały wyróżnienie w konkursie o „Złoty Medal Targów”. W jury konkursu znaleźli się Iwona Borowińska – Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi, dr Andrzej Stasiak z Instytutu Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego oraz Jan Różalski – Dyrektor Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki.

UM Karpacz

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl