Strona głównaAktualnościKamienna Rzeźba w Strzegomiu

Kamienna Rzeźba w Strzegomiu

Już wkrótce w Strzegomiu, dnia 13 września 2014 r., będzie mieć miejsce impreza zaliczana do prestiżowego etapu eliminacyjnego Arnold Classic Europe. Arnold Classic są to zawody dla profesjonalnych kulturystów organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera od 1989 roku w Stanach Zjednoczonych.

Arnold Classic Europe jest europejską edycją tego wydarzenia, który w tym roku odbędzie się w Madrycie w ostatni weekend września. To właśnie w Strzegomiu w trakcie imprezy wyłoniony zostanie skład reprezentacji na Arnold Classic Europe 2014, ale także skład reprezentacji na mistrzostwa świata w fitness. W poprzednich edycjach Kamiennej Rzeźby w Strzegomiu udział brali tacy znani kulturyści jak Radosław Słodkiewicz z Goleniowa czy Marek Olejniczak z Gniezna, który w 2012 r. został Mistrzem Świata w tej dziedzinie sportu. W tym roku jednak na scenie stanie także Paweł Sawicki pochodzący z gminy Marcinowice, który prywatnie jest zawodowym żołnierzem, jednak to kulturystyka jest jego największą pasją.

Impreza organizowana jest przez Klub Sportowy „Start” ze Strzegomia przy wsparciu m.in. Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, Strzegomskiego Centrum Kultury, OSiR Strzegom i Powiatu Świdnickiego.  Zapraszamy wszystkich na salę widowiskową w Strzegomskim Centrum Kultury przy ul. Paderewskiego 36 na godzinę 12:00.

KAMIENNA RZEŹBA STRZEGOM 2014

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl