Strona głównaAktualnościJuż w najbliższą sobotę wielkie rowerowe święto w regionie – pierwsza runda Pucharu Strefy MTB Sudety w Bardzie!

Już w najbliższą sobotę wielkie rowerowe święto w regionie – pierwsza runda Pucharu Strefy MTB Sudety w Bardzie!

W sobotę 15 kwietnia w Bardzie odbędzie się pierwsza z 8 rund tegorocznego Pucharu Strefy MTB Sudety – imprezy dla fanów kolarstwa górskiego.


W Wielką Sobotę czeka nas wielkie rowerowo święto, czyli pierwsza z tegorocznych rund Pucharu Strefy MTB Sudety, która odbędzie się na malowniczych trasach w okolicach Barda.

Na liście startowej zapisanych jest już blisko 300 zawodników, zawodowców i amatorów, którzy będę rywalizować na jednym z dwóch wariantów trasy: mini(21 km) lub  mega(40 km). Zapisy jednak nadal trwają, dlatego jeżeli też chciałbyś spróbować swoich sił i poczuć wyjątkową atmosferę towarzyszącą rywalizacji MTB, zapisz się tutaj: http://www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb/

Warto dodać, że na uczestników we wszystkich kategoriach czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe m.in. rower w limitowanej edycji ,,Stalowa Łyda”, który zostanie rozlosowany pośród zawodników, którzy podejmą się startu we wszystkich 8 rundach tegorocznego cyklu.

Wyścigi o Puchar Strefy to od kilku lat prężnie rozwijająca się marka, która w świetny sposób promuje region Gór Sowich i Suchych poprzez aktywne spędzanie czasu na rowerze. Wydarzenia towarzyszące startom gwarantują dobrą zabawę i zastrzyk pozytywnej energii zarówno dla zawodników jak i kibiców.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę 15 kwietnia do Barda na start pod Hotelem Bardo od godziny 11.00.

Szczegółowe informacje:
www.strefamtbsudety.pl
https://www.facebook.com/events/1032905006813315

UM Bielawa, MTB Sudety

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl