Strona głównaAktualnościINFINITY Zieleniec Ski & Spa Nowa inwestycja w Zieleńcu (Wizualizacje)

INFINITY Zieleniec Ski & Spa Nowa inwestycja w Zieleńcu (Wizualizacje)

Czarna Góra Apartamenty zdobywa nowe tereny inwestycyjne. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów z gwarantowaną 7% stopą zwrotu, zlokalizowanych w Zieleniec Ski Arena na Dolnym Śląsku. INFINITY Zieleniec Ski & Spa to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim. Narciarze tuż po wyjściu z apartamentu będą mogli wpiąć się w narty i zjechać nartostradą.

Architektura Przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że mimo imponujących rozmiarów, budynek nie będzie przytłaczający. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy nawiązują do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.  Nie tylko apartamenty Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec Ski & Spa wpasuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdą się w nim basen ze strefą spa & wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa Après Ski i podziemny garaż.

Apartamenty inwestycyjne – do 7% w skali roku Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie i przypisanym miejscem parkingowym. Powierzchnie liczą od 28 do 118 m2, a ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2. Właściciel dokonuje zakupu nieruchomości z księgą wieczystą, jak w przypadku lokalu mieszkalnego. Ma również możliwość odzyskania podatku VAT, nawet jako osoba fizyczna. Z operatorem zawierana jest długoterminowa umowa najmu, gwarantująca zysk niezależnie od tego, czy apartament jest wynajęty, czy nie. Spółka Czarna Góra Apartamenty to renomowany i doświadczony deweloper, który od lat wypłaca gwarantowaną stopę zwrotu ze swoich inwestycji condo, dodatkowo będący właścicielem ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową: www.infinity.czarnagora.pl oraz pod numer telefonu: +48 534 104 215

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl