Strona głównaAktualnościI Ultramaraton Hrabstwa Kłodzkiego

I Ultramaraton Hrabstwa Kłodzkiego

Stowarzyszenie Razem Duszniki Zdrój zaprasza na zimowe zawody sportowe o nazwie Ultramaraton Hrabstwa Kłodzkiego, który ma się odbyć w ramach BUM15 dnia 14.02.2015r. w Dusznikach-Zdroju. Bieg ma odbyć się w warunkach zimowych po szlakach turystycznych i drogach, obejmując swoim zasięgiem 5 Gmin.

Start i meta zawodów usytuowana zostanie będzie w centrum miasta na Stadionie przy Al. Chopina w Duszniach Zdroju, a do pokonania zawodnicy będą mieli 67 km na trasie: Duszniki Zdrój , Kudowa Zdrój, Radków, Batorów , Polanica Zdrój ,Szczytna,  Duszniki Zdrój.  Limit uczestników przewidziano na 230 osób, a limit czasowy to 15 godzin.

http://www.biegigorskie.pl/wp-content/uploads/2014/12/mapa-ultra-maratonu-hrabstwa-klodzkiego.jpg

Ultramaraton jest jednym z punktów imprezy odbywającej się pod nazwą BUM:  Bieg Ulicami Miasta Duszniki Zdrój, która rozpocznie się 13 lutego o godzinie 18:00, a zakończy 15 lutego o godzinie 15:00. W ramach BUM odbędą się zawody w nordic walking na dystansach: 4 km, 5 km, 15 km, bieg na nartach w stylu klasycznym na dystanasach: 0.6km, 2.5km, 5km ,15kmbieg przedszkolaków na dystansie 0,3 km, sztafeta miast, jazda na nartach za konienm oraz wiele innych imprez towarzyszących.

Więc informacji można uzyskać na stronie Stowarzyszenia.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl