Strona głównaNoclegi RegionHotel Villa Mon Cheri

Hotel Villa Mon Cheri

ul. Mała 1
57-220 Ziębice
Tel. 074 830 89 44

Nieważne, czy jesteś w podróży służbowej lub w trakcie urlopu, czy też jesteś tutaj, aby odpocząć lub przeżyć niezapomnianą przygodę, VILLA MONCHERI jest miejscem, gdzie wspaniale spędzisz czas. Jako nasz gość będziesz mógł korzystać z całej gamy udogodnień i atrakcji nowoczesnego hotelu: od komfortowo wyposażonych pokoi, aż do naszej niezwykle troskliwej obsługi hotelowej zwracającej zawsze najwyższą uwagę na Twoje samopoczucie. Z naszego wieloletniego doświadczenia i tradycji wynika, że nasi goście lubią do nas przyjeżdżać.

Wszystkie pomieszczenia są bogato wyposażone/kabina prysznicowa/ do szerokopasmowego Internetu, więc odpręż się w zaciszu i komforcie, na który zasługujesz na wakacjach lub w podróży służbowej. W naszym hotelu zawsze przebywasz w przytulnych pokojach. Oferujemy szeroki wybór zróżnicowanych pokoi.

Zalety VILLA MONCHERI w skrócie:

  • Cicha lokalizacja, obiekt położony na uboczu
  • Specjały kuchni
  • Zapewniamy dyskrecje

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”420″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl

Komentarze
  • Nigdy nie korzystaj z Willi Mon Cheri w Ziębicach. Od 2013 roku to istny koszmar. Kiedy zmienił się właściciel miejsce to podupadło, obecne zdjęcia na stronie są starymi zdjęciami. Teraz Villa to jeden wielki koszmar. Obsługa bez kultury, właściciel też. Zero kontaktu z klientem. Trzy razy jakaś baba potwierdziła mi rezerwację konkretnego pokoju. Kiedy przyjechałam okazało się, że pokój jest zajęty. Pokazywano mi inne pokoje, które wyglądały koszmarnie i wmawiano, że nie ma pokoju, który miałam potwierdzony. Masakra. Kuponu z Grouponu nie wykorzystałam, tak jak stałam tak wróciłam z tego „wspaniałego weekendu”. Nawet nie zaproponowano mi kawy czy herbaty. Zero kultury, baba, która ze mną rozmawiała nawet nie raczyła ruszyć dupy z krzesła, utrudniała kontakt z właścicielem. Koszmar. Sprawę kieruję do władz miasta Ziębic, bo z tego co widzę na Facebooku nie tylko ja zostałam oszukana. Właściciel kasuje wszystkie posty i opinie, dlatego w necie nic nie znajdziesz.

    03/02/2016

Dodaj komentarz