Hotel Villa Art

ul. Czerwonego Krzyża 1
58-300 Wałbrzych
Tel. 665 006 040

Villa Art hotel & restauracja jest miejscem wyjątkowym. Umiejscowiona w ścisłym centrum Wałbrzycha a jednocześnie w spokojnej, willowej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Sobieskiego. Otoczona starodrzewiem jest idealnym miejscem na chwilę wyciszenia i relaksu.

Dogodne położenie umożliwia korzystanie z wielu atrakcji usytuowanych w centrum miasta. Znajdują się tu min. Teatr Dramatyczny, Teatr Lalek, Filharmonia Sudecka, Hala Widowiskowo-Sportowa, jak również Multipleks i Galeria Victoria. Obiekt znajduje się w odległości 4 km od Uzdrowiska Szczawno-Zdrój i 6 km od specjalnej wałbrzyskiej strefy ekonomicznej. Główną atrakcją regionu jest XIII-to wieczny Zamek Książ, jeden z największych i najpiękniejszych zamków Europy.

Pokoje hotelowe wyposażone są we wszystkie niezbędne naszym gościom sprzęty i urządzenia, takie jak TV, barek-lodówka, Internet. W łazienkach znajdują się nowoczesne kabiny natryskowe z hydromasażem, suszarki, ręczniki i kosmetyki potrzebne do codziennej pielęgnacji.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”396″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl