Hotel Sudety

ul. Krasickiego 10
58-580 Szklarska Poręba
Tel. 075 717 27 36 

Serdecznie zapraszamy do hotelu położonego w najpiękniejszych polskich górach – Sudetach. Dzięki wspaniałej lokalizacji, kameralnemu klimatowi oraz profesjonalnej i miłej obsłudze spędzą tu Państwo naprawde wyjątkowe chwile.

Naszym atutem są eleganckie i komfortowo wyposażone pokoje, stylowa restauracja, ekskluzywny kompleks SPA & Wellnes oraz  profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne.Konferencje w górach to idealny pomysł na niezapomniany i nietuzinkowy event. Poszczycić możemy się także bogatym zapleczem rekreacyjnym, na które składają się miedzy innymi: siłownia, sala fitness, basen, rowery, quady, narty czy skutery śnieżne.  Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować praktycznie każdą formę rozrywki począwszy od nastrojowego kuligu z pochodniami w mroźny zimowy wieczór po szalony spływ tratwami w upalny, letni dzień.

Hotel Sudety to wyjątkowy hotel w górach stworzony z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych. Warto spędzić tu wakacje w górach i ferie w górach oraz zorganizować konferencje w górach i event w górach.  To również wymarzone miejsce na niezapomnianego sylwestra w górach.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”352″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl