Hotel Polanica ***

ul. Warszawska 16
57-320 Polanica Zdrój
Tel.  074 868 14 85

Jedyny trzygwiazdkowy hotel w Polanicy Zdrój, centralnie ulokowany w pobliżu miejskich atrakcji ,słynący z przyjaznej i profesjonalnej obsługi. Gwarantuje komfortowy wypoczynek w wyremontowanych, przestrzennych pokojach i apartamentach, z bezpłatnym z dostępem do Internetu Wi-Fi , lodówką, telewizorem LCD oraz butelką słynnej lokalnej wody mineralnej w prezencie. Hotel dysponuje pokojami przystosowanymi do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Doskonała Restauracja hotelowa serwuje śniadania w formie bufetu, a szef kuchni proponuje świetnie skomponowane dania a’la carte .

Do dyspozycji gości dostęp do Internetu Wi-FI na terenie całego hotelu, winda, siłownia, kijki do nordic walking, stół do gry w ping-ponga, przechowalnia bagażu oraz własny zamykany, monitorowany parking z garażami. Istnieje możliwość skorzystania z pralni, wypożyczenia łóżeczka i krzesełka dla dzieci, a także zamówienia masażu.

Hotel Polanica to także idealne miejsce do organizacji szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych. Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny i system nagłośnienia w cenie.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”199″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl