Hotel Majestic ***

ul. Karkonoska 3
58-540 Karpacz
tel. 075 616 24 30

Hotel Majestic *** jest nowym, pięknie wykończonym obiektem łączącym wysoki standard z tradycją Karkonoszy. Hotel położony jest niedaleko Białego Jaru – jednego z centrów komunikacyjnych Karpacza oraz głównego miejsca wypadowego w góry dla turystów i narciarzy. Jednocześnie od centrum Karpacza dzieli go jedyne 10 minut pieszo. Z okien, restauracji oraz tarasów można podziwiać piękną panoramę Karkonoszy wraz z najwyższym szczytem Śnieżką.

Obiekt doskonale jest przystosowany do organizowania pobytów grupowych, konferencyjno – szkoleniowych, spotkań biznesowych czy kameralnych spotkań Zarządów Firm. W hotelu znajduje się klimatyzowana i nowoczesna sala konferencyjna, w której organizujemy spotkania konferencyjne do 50 osób. Oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy doskonałe przerwy kawowe z ciastem. Podejmujemy się także organizacji wszelkich dodatkowych usług, o które proszą nasi Goście.

Na terenie hotelu znajduje się duży, dozorowany oraz monitorowany parking, który pomieści 40 samochodów osobowych bądź dwa autokary.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”60″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl