Strona głównaNoclegi RegionHotel Kryształ ****

Hotel Kryształ ****

ul. 1-go Maja 19
58-580 Szklarska Poręba
Tel. 075 730 36 50

Czterogwiazdkowy Hotel Kryształ Conference & Spa w Szklarskiej Porębie zaprasza w swoje progi. Hotel zlokalizowany jest w samym sercu tej malowniczej, górskiej miejscowość.

Hotel Kryształ to przede wszystkim komfort na najwyższym poziomie połączony z długoletnią rodzinną tradycją. Zapraszamy Państwa do stylowo urządzonych pokoi, w których nasi goście mogą w pełni wypocząć od otacząjącego ich, na co dzień zgiełku. Hotel Kryształ to także świetna kuchnia. Doświadczenie oraz finezja naszych kucharzy sprawi, iż Państwa pobyt będzie jeszcze bardziej urozmaicony.

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy Państwa do hotelowego centrum spa & wellness. Do dyspozycji naszych gości oddajemy basen z atrakcjami, jacuzzi oraz trzy sauny. Są to miejsca gdzie mogą Państwo w pełni zregenerować swoje siły. W centrum odnowy biologicznej, dzięki szerokiej ofercie zabiegów nasi specjaliści zadbają o Państwa wygląd i samopoczucie.

Piwnice hotelu kryją przestronny pub stworzony w modernistycznym stylu, gdzie mogą Państwo zagrać w bowling oraz bilard lub po prostu oddać się zabawie w doborowym towarzystwie, próbując wyśmienitych napojów serwowanych przez naszych barmanów.

Hotel, ze względu na swoją szeroką ofertę jest także świetnym miejscem do organizacji wszelkich konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych a także ważnych uroczystości rodzinnych.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”340″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl