Hotel Camelot ***

ul. Nizinna 2
58-310 Szczawno Zdrój
Tel. 074 840 01 60

Trzy gwiazdkowy Hotel Camelot charakteryzuje się wysokim standardem, estetycznym wystrojem oraz atmosferą pozbawioną zgiełku i hałasu. Staramy się dostarcza naszym Gościom usługi na najwyższym poziomie oraz miłą i profesjonalną obsługę. Komfortowe warunki i wyjątkowo urocza lokalizacja hotelu sprawią, że pobyt w naszym obiekcie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Nasz potencjał to 100 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach1, 2, 3, 4 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telefon, TV-sat, sejf oraz bezpłatny internet. Wyjątkowy wystrój, starannie urządzone i ciepłe wnętrza zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów i stworzą idealne warunki do wypoczynku.

Do dyspozycji Gości oddajemy również restaurację hotelową, w której serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej, lobby bar oferujący wyśmienite trunki oraz 4 klimatyzowane sale wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, w których organizujemy różnego rodzaju przyjęcia (chrzciny, komunie, wesela, stypy, imprezy okolicznościowe, studniówki, bankiety, szkolenia, konferencje, eventy).

Hotel Camelot przystosowany jest do przyjęcia gości niepełnosprawnych, a winda znajdująca się w hotelu ułatwia poruszanie się po obiekcie. Do dyspozycji Gości oddajemy również monitorowany, bezpłatny parking hotelowy na 80 miejsc parkingowych dla klientów indywidualnych oraz dla autokarów.

STRONA INTERNETOWA

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl