Hotel Camelot ***

ul. Nizinna 2
58-310 Szczawno Zdrój
Tel. 074 840 01 60

Trzy gwiazdkowy Hotel Camelot charakteryzuje się wysokim standardem, estetycznym wystrojem oraz atmosferą pozbawioną zgiełku i hałasu. Staramy się dostarcza naszym Gościom usługi na najwyższym poziomie oraz miłą i profesjonalną obsługę. Komfortowe warunki i wyjątkowo urocza lokalizacja hotelu sprawią, że pobyt w naszym obiekcie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Nasz potencjał to 100 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach1, 2, 3, 4 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telefon, TV-sat, sejf oraz bezpłatny internet. Wyjątkowy wystrój, starannie urządzone i ciepłe wnętrza zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów i stworzą idealne warunki do wypoczynku.

Do dyspozycji Gości oddajemy również restaurację hotelową, w której serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej, lobby bar oferujący wyśmienite trunki oraz 4 klimatyzowane sale wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, w których organizujemy różnego rodzaju przyjęcia (chrzciny, komunie, wesela, stypy, imprezy okolicznościowe, studniówki, bankiety, szkolenia, konferencje, eventy).

Hotel Camelot przystosowany jest do przyjęcia gości niepełnosprawnych, a winda znajdująca się w hotelu ułatwia poruszanie się po obiekcie. Do dyspozycji Gości oddajemy również monitorowany, bezpłatny parking hotelowy na 80 miejsc parkingowych dla klientów indywidualnych oraz dla autokarów.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”326″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl