Hotel Bukowy Dworek

ul. Nizinna 4
58-310 Szczawno Zdrój
Tel. 074 840 01 60

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, odrestaurowanego budynku byłej Remizy Strażackiej z 1901 roku, położonego 100m od centrum w zacisznym Parku Szwedzkim uzdrowiskowej miejscowości Szczawno Zdrój.

Czyste powietrze oraz cisza zapewnia Państwu doskonały odpoczynek. Okoliczne parki i lasy doskonale nadają się na spacery oraz jazdę rowerem. W pobliżu znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz stadnina koni.

Posiadamy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w Free WiFi, TVsat oraz łazienkę z kabiną natryskową, WC i umywalką. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking dla Naszych Gości.

W obiekcie znajduje się również klimatyzowana restauracja na ok. 50 miejsc, w której oferujemy przede wszystkim wyśmienitą kuchnię, miłą obsługę oraz przytulną atmosferę. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela, stypy, imprezy rodzinne, rocznice, jubileusze) oraz spotkania biznesowe i szkolenia.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”329″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl