Strona głównaAktualnościGmina Ząbkowice Śląskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych GLOBalnie 2015 w Katowicach

Gmina Ząbkowice Śląskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych GLOBalnie 2015 w Katowicach

Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina promowało się wspólnie ze Starostwem Powiatowym, Gminą Ziębice oraz Złotym Stokiem na 21. Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego w Katowicach. Wspólne stoisko reprezentujące Ziemię Ząbkowicką cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Katowickie targi to najliczniej odwiedzana impreza turystyczna w Polsce, na której spotkać można wystawców z 20 krajów świata i tysiące ofert turystycznych. Podczas 3 dni trwania targów 27-29 marca 2015 wystawcy z Ziemi Ząbkowickiej promowali Dolny Śląsk, zachęcając do odwiedzenia naszych atrakcji w rozpoczynającym się od 1 kwietnia nowym sezonie turystycznym.

 Na ząbkowickim stoisku można było poznać historię Frankensteina – odwiedzający chętnie fotografowali się z jego podobizną – najbardziej przykuwającym uwagę rekwizytem na stoisku. Nie zabrakło także zainteresowanych Krzywą Wieżą, Miejską Trasą Turystyczną i zamkiem. W ramach promocji naszych lokalnych przedsiębiorców uczestnicy targów otrzymywali razem z pakietem promującym zabytki kompleksową informację o bazie  gastronomicznej i noclegowej w Ząbkowicach Śląskich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

targi turystyczne katowice 2015

UM Ząbkowice Śląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl