Strona głównaAktualnościGmina Lądek- Zdrój z mobilnym przewodnikiem dla turystów

Gmina Lądek- Zdrój z mobilnym przewodnikiem dla turystów

Lądek–Zdrój można zwiedzać na kilka sposobów. Najczęściej turyści i kuracjusze korzystają z drukowanych przewodników i map poznając historię i atrakcje Lądka i okolic. Nowym i coraz popularniejszym rozwiązaniem są funkcjonujące od pewnego czasu aplikacje mobilne pobierane na telefon komórkowy. Z ich pomocą każdy może zwiedzać miasto w dowolnej konfiguracji, we własnym tempie i o każdej porze.

Lądek-Zdrój – udostępnia nowoczesny bezpłatny przewodnik przygotowany w systemie Android oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS. Aplikacja prowadzi turystę po gminie i pomaga mu zlokalizować najbardziej interesujące obiekty w terenie. Mobilny przewodnik został przygotowany z myślą zarówno o turystach jak i mieszkańcach Lądka Zdroju poszukujących wskazówek o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

Przewodnik mobilny jest systematycznie uzupełniany i rozwijany. W ramach aplikacji tworzymy bazę firm oferujących usługi dla turystów. Zainteresowane podmioty pensjonaty, restauracje itp. prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: promocja@ladek.pl swoich firm do umieszczenia w tworzonej aplikacji.

Aplikację można ściągnąć pod linkiem – POBIERZ

kod QR

Gmina Lądek-Zdrój

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl