Strona głównaAktualnościGimper Tomasz Działowy drugim jurorem Fantastic Independent Film

Gimper Tomasz Działowy drugim jurorem Fantastic Independent Film

Informujemy, że drugim jurorem konkursu dla youtuberów Fantastic Independent Film jest Tomasz Działowy, znany szerszej, „sieciowej” publiczności, jako Gimper.  To on razem z Krzysztofem Woźniakiem Atorem, oceni filmiki, ktore przejdą eliminacje i pojawią się w konkursie FIF podczas Festiwalu Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów w Bielawie.

Tomasz Działowy, w internecie szerzej znany jako Gimper, od najmłodszych lat zafascynowany wykorzystywaniem pokładów kreatywności do tworzenia produkcji, które w ciekawy sposób mogłyby bawić i uczyć.

Będąc jeszcze w szkole, rozpoczął tworzenie filmów tematycznych i zamieszczanie ich w sieci. 2 lata później był już w stanie dzięki temu zajęciu stać się niezależnym finansowo młodym człowiekiem, kontynuując jednocześnie rozwój w kierunku artystycznym.
W 2012 zaczął mocniej interesować się muzyką, czego owocem jest nagranie płyty w klimatach hip-hopowych, której premiera będzie miała miejsce już we wrześniu 2014r.

Jego główną domeną pozostaje jednak tworzenie filmów w serwisie YouTube, a przede wszystkim wchodzenie w interakcje z młodymi ludźmi, którzy dopiero poszukują swojej drogi artystycznej i potrzebują bodźców które pomogą im osiągnąć sukces.

WIĘCEJ O FESTIWALU NIEZALEŻNYCH FILMÓW FANTASTYCZNYCH I HORRORÓW

gimp

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl