Strona głównaAktualnościFRANKIE JAM 2015 – pierwsze zawody deskorolkowe na ząbkowickim Skateparku

FRANKIE JAM 2015 – pierwsze zawody deskorolkowe na ząbkowickim Skateparku

Warto zaznaczyć w swoim kalendarzu datę 9 maja 2015r. Wtedy na otwartym w ubiegłym roku Skateparku w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się pierwsza edycja oficjalnych zawodów Deskorolkowych FRANKIE JAM.

„ Cieszę się, że jako Gmina Ząbkowice Śląskie będziemy mogli gościć najlepszych riderów nie tylko z regionu, ale również z terenu całego kraju na naszym Skateparku. Obiekt ten został wybudowany dzięki współpracy i zaangażowaniu młodych ludzi, którzy współtworzyli ten skatepark, a teraz współorganizują pierwsze oficjalne zawody deskorolkowe w Ząbkowicach Śląskich. Gorąco zachęcam wszystkich do przybycia w maju do naszego miasta, gdzie z pewnością będą mogli nie tylko rywalizować w zawodach sportowych, ale przede wszystkim świetnie się bawić w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

Jednym z inicjatorów i pomysłodawców zawodów jest Radosław Malinowski. Jak sam mówi, niezwykle cieszy się z organizacji zawodów w Ząbkowicach Śląskich:

„Po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić wszystkich jeżdżących na deskorolce na  oficjalne zawody deskorolkowe FRANKIE JAM 2015.  Najlepszego ridera sędziowie wybiorą w formie Jamu w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 17 i open. Oczywiście nie zabraknie najbardziej emocjonującej części każdych zawodów czyli BEST TRICK, który odbędzie się na największej przeszkodzie. O fajny klimat imprezy zadba niezapomniany duet „konferansjersko/muzyczny” znany z otwarcia skateparku.”.

Organizatorem zawodów jest Gmina Ząbkowice Śląskie. Podczas ich trwania dla wszystkich uczestników zapewniona będzie strefa z grillem i napojami oraz gdzie będzie można bezpiecznie pozostawić swoje rzeczy.

skate park ząbkowice

UM Ząbkowice Śląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl