Strona głównaAktualnościDzierżoniowski Park Przemysłowy 3.0

Dzierżoniowski Park Przemysłowy 3.0

Dobiega końca budowa trzeciej już hali produkcyjno-magazynowej w sąsiedztwie dzierżoniowskiej podstrefy. W dwóch już istniejących działalność prowadzą trzy firmy. Nowa inwestycja spółki Invest-Park, w której swoje udziały ma Dzierżoniów, to przestrzeń dla następnych czterech mniejszych, bądź jednej dużej firmy i kolejne miejsca pracy.

– Oferowanie gotowych hal pod wynajem to bardzo skuteczny sposobów zdobywania nowych inwestorów. W działających w parku przemysłowym firmach pracuje ponad 170 osób – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski

Dzierżoniowski Park Przemysłowy zajmuje dziś powierzchnię 7,5 ha. Pierwsza hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem biurowym powstała w 2011, druga w 2014 roku. Podstawową formą udostępniania powierzchni produkcyjno-magazynowych jest wynajem. W niektórych przypadkach możliwy jest także zakup lub leasing wybranych obiektów przemysłowych.

Wszystkie hale są przygotowane w taki sposób, aby elastycznie dopasować je do potrzeb i wymagań przedsiębiorcy zarówno w zakresie powierzchni jak i układu.

Firmy, które w budowanej hali ulokują swoją działalność mogą być objęte ulgami obowiązującymi w strefach ekonomicznych oraz ulgami, które Dzierżoniów tworzy dla przedsiębiorców.

ipd_kolejna_hala_2016_4 ipd_kolejna_hala_2016_5 ipd_kolejna_hala_2016_7 ipd_kolejna_hala_2016_8

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl