Strona głównaAktualnościDzienny Dom Pomocy w Wałbrzychu przyjmuje mieszkańców

Dzienny Dom Pomocy w Wałbrzychu przyjmuje mieszkańców

Dom Seniora – Rusinowa w Wałbrzychu informuje, iż w związku z rozszerzeniem oferty swoją działalność rozpoczyna Dzienny Dom Pomocy, przy ul. Kasztelańskiej 7 w Wałbrzychu, w którym opiekę i pomoc znajdą osoby starsze, będące mieszkańcami naszego miasta.

Na terenie ośrodka oferujemy 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiad), opiekę wykwalifikowanej kadry, w zakresie świadczeń opiekuńczo –  terapeutycznych oraz ciekawe formy wspólnego spędzania czasu.

            Wnioski o przyjęcie do Dziennego Domu Pomocy prosimy kierować od  29.09. 2014r. (poniedziałek) do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, ul. Beethovena 1-2 oraz  do Dziennego Domu Pomocy, ul. Kasztelańska 7, w godzinach 9.00 – 12.00, jak również do Domu Seniora – Rusinowa w Wałbrzychu, w godzinach 7.00 – 18.00

Dom Dziennej Pomocy przeznaczony jest dla 20 osób. Decyzję o przyjęciu wyda Miejski Ośrodek  Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, po przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego i zapoznaniu się z sytuacją życiową osób, zainteresowanych pobytem w Dziennym Domu Pomocy.

Klub seniora

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl