Strona głównaAktualnościDożynki gminy Marcinowice-zgłoszenia wystawców do końca lipca

Dożynki gminy Marcinowice-zgłoszenia wystawców do końca lipca

Tegoroczne dożynki gminy Marcinowice zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Jeszcze do końca lipca organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców.

Już teraz warto wpisać datę 28 sierpnia 2016 roku do swojego kalendarza. W tym dniu w gminie Marcinowice tradycyjnie odbędzie się święto plonów. Tym razem gospodarzem uroczystości będą Strzelce. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Dokładny plan i szczegółową listę atrakcji poznamy początkiem sierpnia, jednak już teraz organizatorzy zdradzają, że w Strzelcach pojawią się maszyny rolnicze, przygotowane będzie lotnisko dla helikoptera, a dla najmłodszych zagroda z wiejskimi zwierzętami i strefa zabawy.

Swoje stanowiska przygotują partnerzy gminy Marcinowice– Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Nadleśnictwo Świdnica, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świdnicy,  Państwowa Straż Pożarna w Świdnicy. Na miejscu imprezy zaparkowany będzie ostebous, w którym każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł wykonać badania kości.

Na scenie zagra topowy zespół polskiej muzyki tanecznej – Milano. Nie zabraknie pysznego swojskiego jedzenia, o które zadbają sołectwa i stowarzyszenia z gminy Marcinowice. Tradycją stały się również prezentacje lokalnych artystów, firm i produktów. Zgłoszenia można przesyłać do końca lipca, a szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 858 55 33 oraz na stronie

Dożynki Gminne 2016 – informacje dla wystawców

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl