Strona głównaNoclegi RegionDom Wypoczynkowy Sport Centrum

Dom Wypoczynkowy Sport Centrum

ul. Kłodzka 16
57-400 Nowa Ruda
Tel.  074 872 64 81

W Domu Wypoczynkowym „Sport Centrum” możemy zapewnić jednorazowo nocleg grupie 260 osób. Wszystkie pokoje, które posiadamy są pokojami typu studio 2 i 3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym. W czerwcu 2013 roku do użytku naszych gości oddaliśmy całkowicie wyremontowane pierwsze piętro Domu Wypoczynkowego, które zawiera pokoje typu studio w strukturze 2 + 2.

 Pokoje wyposażone zostały w łóżka o wymiarach 90 x 2,20 i 90 x 2,00, szafki nocne, toaletki, szafy garderobiane, TV LCD z kanałami HD i dostęp do Internetu poprzez łączę Wi-Fi. Ponadto dysponujemy również Apartamentem Rodzinnym zawierającym w pełni wyposażoną kuchnię, przedpokój z garderobą, dwie sypialnie i duży przestronny salon z TV LCD i dostępem do Internetu ( łączę Wi-Fi).

 Dostęp do Internetu poza pierwszym piętrem znajduje się także w Lobby DW „Sport Centrum”. Na terenie obiektu dostępne są trzy sale konferencyjne wraz ze sprzętem multimedialnym oraz zaplecze na organizację różnego rodzaju spotkań przy ognisku i muzyce na świeżym powietrzu. Na półpiętrach obiektu znajdują się gry planszowe, piłkarzyki, stół ping-pongowy. Dom Wypoczynkowy wyposażony jest również w pralnię, która oferuje swoje usługi dla zorganizowanych grup sportowych i gości indywidualnych. Dysponujemy również parkingiem dla autokarów i samochodów osobowych.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”172″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl