Strona głównaAktualnościDarmowa baza zdjęć Karpacza i okolic już dostępna

Darmowa baza zdjęć Karpacza i okolic już dostępna

Z myślą o miłośnikach Karpacza, turystach oraz właścicielach obiektów noclegowych o gastronomicznych powstała bogata baza multimedialna. Prezentowane tutaj materiały: zdjęcia, filmy i panoramy – można bezpłatnie przeglądać, pobierać i umieszczać na stronach internetowych oraz w kanałach społecznościowych. 

Pamiętając o obiektach noclegowych dostępne są również zdjęcia i panoramy większości pensjonatów i hoteli z Karpacza. Każdy zainteresowany promocją naszego regionu może bez ograniczeń korzystać z bazy, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Oryginalną propozycją są profesjonalne filmy promocyjne oraz panoramy z lotu ptaka. Wśród nich znajdziemy takie atrakcje jak np.: Skocznia Orlinek, Kościół Wang, Pałac Pakoszów, Zapora w Łomnicy czy też Zespół Pałacowo-Parkowy w Mysłakowicach. Baza multimediów obfita jest w bardzo dobrej jakości zdjęcia ukazujące piękno terenów Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej.

Z myślą o najmłodszych powstał atrakcyjny dodatek czyli gotowe do wydruku kolorowanki promujące miejscowość i okoliczne atrakcje. Został także udostępniony do pobrania na stronę www, widget informujący o aktualnych warunkach na Kopie w Karpaczu oraz o okolicznych atrakcjach turystycznych.

Przepiękne panoramy, filmy video i fotografie i gadżety, znajdziemy i pobierzemy w jednym miejscu.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do korzystania

DARMOWA MULTIMEDIALNA BAZA MIASTA KARPACZA

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl