Strona głównaAktualnościCzarna Góra za pół ceny

Czarna Góra za pół ceny

W dniach 21-22 marca Czarna Góra tnie ceny atrakcji o 50%.  Zniżka obejmuje karnety narciarskie, bilety na zjeżdżalnię grawitacyjną „Czarna Żmija”, ceny wypożyczenia sprzętu narciarskiego, ceny usług w szkołach narciarskich, noclegi w Apartamentach Czarna Góra oraz jedzonko w Karczmie, w arenkach przy stokach oraz w pizzerii La Sienna.

Połowę ceny zapłacimy również za przedszkole dla naszych najmłodszych Śnieżynka. Warto wybrać się do Czarnej Góry także z tego powodu, że w ten sam weekend odbędzie się tam pierwsza edycja Rodzinnego Pucharu Ski Regionu Śnieżnik. Zasady są proste: wybierzcie dwuosobowe reprezentacje rodzinne. Jedno z Was to przedstawiciel rodziców – mama albo tato, a drugie to przedstawiciel dzieci. Zawody będą miały charakter dwuboju, tj. rodzinny slalom gigant i osobno mierzony czas rodzica oraz dziecka, oraz dwuosobowy zespołowy przejazd Czarną Żmiją. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Ale Czarna Góra zaprasza nie tylko na weekendy. Obecnie obowiązuje również zniżka 50% na całodniowy karnet od poniedziałku do piątku.

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl