Strona głównaAktualnościChce zostać rajdowym mistrzem – możesz pomóc

Chce zostać rajdowym mistrzem – możesz pomóc

Rajdowcy mówią, że sport samochodowy wyzwala u widzów emocje, jakich nie dostarcza żadna inna dyscyplina. A że miasto emocje, zwłaszcza te pozytywne, wzbudzać pragnie, wśród różnorodnych dyscyplin sportu, które wspiera, są także wyścigi samochodowe. Pomaga m.in. Anubis Rally Team z Dzierżoniowa startująca w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska 2014.

Dzierżoniowską załogę Anubis tworzą zawodnik Automobilklubu Sudeckiego 33-letni Paweł Ziemski (dzierżoniowianin) i jego pilotka Monika Rawska z Wrocławia. W tym roku planują oni starty hondą civic type-R Ep3 w klasie K4 we wszystkich siedmiu eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Chcą zdobyć jak najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej i nabrać doświadczenia. Najbliższy start w 1 Rajdzie Bestwickim już 5 kwietnia.

Miasto wsparło ich wysiłki kwotą 3 tys. zł. Na starty w rajdach młodzi rajdowcy potrzebują jednak większych środków finansowych. Każdorazowo muszą wpłacać przed eliminacjami zwrotną kaucję w wysokości 10 tys. zł. I tu potrzebują pomocy sponsorów, którzy albo opłacą starty w zamian za powierzchnię reklamową na hondzie, albo pożyczą teamowi pieniądze, które umożliwią mu starty przez cały sezon.

Zawodnicy oferują sponsorom nie tylko reklamę na samochodzie rajdowym, ale także na stronie internetowej, stanowisku serwisowym i odzieży teamu czy organizację jazd pokazowych dla klientów i pracowników firmy.

Zachęcamy do odwiedzenia funpage’a teamu na Facebooku. Kontakt: anubisrallyteam@gmail.com, tel. 793 296 051.

Źródło: UM Dzierżoniów

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl