Strona głównaAktualnościCastle Party 2018 już najbliższy weekend

Castle Party 2018 już najbliższy weekend

 

Już po raz kolejny Bolków stanie się stolicą miłośników mrocznego grania. Festiwal Castle Party na stałe wpisało się w muzyczne kalendarium. Jego historia sięga 1994 roku kiedy na Zamku Grodziec bawiło się około 300 osób. Już trzy lata później organizatorzy byli zmuszeni przenieść festiwal w miejsce, które pomieści więcej fanów gotyckiego brzmienia. Obecnie w zamku w Bolkowie spotyka się kilkanaście tysięcy osób nie tylko z Polski, ale z całej Europy.

Tegoroczny program festiwalu zapowiada się wyjątkowo obiecująco, ponieważ organizatorzy festiwalu przygotowali niespodzianka dla fanów festiwalu w postaci dodatkowego dnia festiwalu. Już w środę 11 lipca 2018 odbędzie się warm-upowa impreza, uczestnicy festiwalu będą mogli usłyszeć między innymi CabaretGrey, DuskWatch, AmrouKithkin, MirandaCartel oraz Switchface. Wstęp w środę będzie zupełnie bezpłatny.

Organizatorzy informują również iż, skończyła się również przedsprzedaż biletów na festiwal. Karnety będą dostępne wyłącznie w czasie trwania imprezy w cenie 290,00 złotych. Również bilety jednodniowe będzie można kupić jedynie na miejscu.

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl