Strona głównaInwestycjeBudynek mieszkalny Atrium Park

Budynek mieszkalny Atrium Park

Przedmiotem inwestycji jest atrialny budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni użytkowej 6500 m2. Będzie to budynek ze stoma mieszkaniami na 4 kondygnacjach.

W poziomie przyziemia zostanie wykonany parking dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. Budynek podzielony został na dwie części. Każda z nich posiada osobną klatkę schodową wraz z windą osobową.

Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby spełnić wymagania każdego. Oprócz dużej funkcjonalności, nasi projektanci dostosowali metraże mieszkań tak, aby każdy mógł pozwolić sobie na zakup własnego „M”. Mieszkania posiadają metraż od 36m2 do 145 m2. Każde z mieszkań posiada balkon. W ofercie znajdziecie Państwo również mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na ostatniej kondygnacji.

Budynek zlokalizowany będzie przy ul. Krętej w Świdnicy. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz supermarketu. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobre połączenie z drogą nr 35 (kierunek Wrocław/Wałbrzych) oraz rynkiem Świdnickim.

Wstępnie ceny za m2 ustalono od 2700 zł – 3300 zł za wykończone „pod klucz” mieszkania.

http://atriumpark.swidnica.pl/

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl