Strona głównaAktualnościBrave Kids: dzieci z całego świata zagoszczą w Wałbrzychu

Brave Kids: dzieci z całego świata zagoszczą w Wałbrzychu

Tegoroczna edycja Brave Kids zbliża się wielkimi krokami. Od 17 czerwca do 2 lipca 2017 spotkają się artystyczne grupy dziecięce z całego świata, by wspólnie tworzyć i zaprzyjaźniać się. Młodzi artyści uczestniczyć będą w ciągu dnia w warsztatach artystycznych opartych na zasadzie „dzieci uczą dzieci” w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Poranki i wieczory spędzą u rodzin goszczących z Wałbrzycha i okolic, które nie tylko pokażą im polską kulturę, ale także kawałek swojego świata.

Także i w tym roku Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych weźmie udział w projekcie, jako grupa artystyczna Brave Kids i 6 zespołowiczów wraz z liderem-opiekunem będzie reprezentować grupę oraz nasze miasto w tym wyjątkowym projekcie na międzynarodowej arenie.

Przyjdź i dowiedz się więcej o najnowszej edycji projektu. Zapraszamy na spotkania informacyjne otwarte dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic :

5 kwietnia, godz. 17.00 – Biblioteka Publiczna Miejska im. T. Boya-Żeleńskiego, Wojska Polskiego 4A, Szczawno-Zdrój

6 kwietnia o godz. 17:00 , Wałbrzyski Ośrodek Kultury na Piaskowej Górze, ul. Broniewskiego 65a

7 kwietnia, godz. 17.00 – Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, ul. Traugutta 12 g, Boguszów-Gorce

PRZYŁĄCZ SIĘ! ZOSTAŃ RODZINĄ GOSZCZĄCĄ, WOLONTARIUSZEM W 4. EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNO-ARTYSTYCZNEGO BRAVE KIDS W WAŁBRZYCHU.

bravekids.walbrzych@bravefestival.pl

www.bravekids.eu

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl