Strona głównaAktualnościBilety na 1. Festiwal Marii Czubaszek już w sprzedaży

Bilety na 1. Festiwal Marii Czubaszek już w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie CAŁY KAZIO – 1 FESTIWAL MARII CZUBASZEK, który odbędzie się od 10 do 12 października 2014 r. w Polanicy-Zdroju.

„Jedyne, czego żałuję w swym długim życiu, to że nie jestem kimś innym. Zawsze zresztą tak miałami stąd bohaterowie moich słuchowisk tak bardzo ode mnie się różnili. A najbardziej chyba Kazio. Bo inteligentny, sympatyczny i empatyczny. Facet, którego nie można, w przeciwieństwie do mnie, nie lubić. Mimo to, a może właśnie dlatego, stale go w coś wkręcałam. Dlaczego? Dla zabawy. Mnie to w każdym razie bawiło. Słuchaczy podobno też. Tylko jego samego średnio. I to właśnie cały Kazio. Cały on!”

Tak nazwę festiwalu wyjaśnia Maria Czubaszek – felietonistka, satyryk, autorka tekstów, główna postać październikowych wydarzeń w Polanicy-Zdroju. Pisarka wystąpi w towarzystwie przyjaciół, którzy podczas trzech dni festiwalu wprowadzą publiczność w absurdy codzienności i poszukiwania radości życia.

Fot. Tomek Gola /gola.pro

Fot. Tomek Gola /gola.pro

Pierwszy dzień spotkań otworzy KABARETON „Moje ulubione”, podczas którego Pani Maria wystąpi w towarzystwie Kabaretów Hrabi i 7 minut Po. Towarzyszyć im będzie Andrzej Poniedzielski. Dzień drugi to KONCERT GALOWY „Pani Magdo, Pani pierwszej to powiem….” który poprowadzą Magda Jethon z Marią Czubaszek i Arturem Andrusem. Muzyczną przestrzeń wypełnią głosy trzech polskich wokalistek: Ewy Bem, Doroty Miśkiewicz oraz Katarzyny Groniec. Stronę kabaretową poprowadzi grupa 7 minut Po.

Oba wydarzenia odbędą się w Teatrze Zdrojowym im. M. Ćwiklińskiej przy ul. Parkowej 2 w Polanicy-Zdroju. Bilety są już w sprzedaży, liczba miejsc jest ograniczona dlatego też osoby zainteresowane zachęcamy do kupienia biletów w przedsprzedaży. Do końca września ceny biletów są tańsze oraz można kupić karnet na dwa wydarzenia.

Podczas festiwalu odbędzie się również wiele imprez towarzyszących. Więcej informacji znajduje się na dołączonym plakacie i stronach:

https://www.festiwalczubaszek.pl
https://www.facebook.com/FestiwalCzubaszek

plakat_www

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl