Strona głównaAktualnościBieg Gwarków dopiero za rok

Bieg Gwarków dopiero za rok

Dziś zapadła ostateczna decyzja o odwołaniu XXXV Biegu Gwarków z terminu 9.03.2014 i przeniesieniu jubileuszowego biegu na przyszły 2015 rok.

Organizator zawodów Aqua Zdrój podjął decyzję o przyniesieniu  biegu narciarskiego na przyszły rok. Przekładany z 2 na 16 lutego, a potem na 9 marca bieg nie ma szans sie odbyć, bo po prostu w naszej części kraju już dawno nie ma śniegu. Przez najbliższy tydzień temperatura ma wynosić 8-10 stopni powyżej zera. Nie ma szans na opady śniegu. Zresztą nie było go w tym roku w Andrzejówce ani ma moment na tyle, by tak duży bieg przeprowadzić. Stąd ta, słuszna skądinąd, decyzja.

Gwarki przełożone (podobnie jak Skalnik czy Krasnale), zapraszamy na Piasty na najbliższy weekend, które w szczątkowej postaci mają się jednak odbyć w Jakuszycach.  Wszystkim osobom, które dokonały zapisów dziękujemy. Osoby, które opłaciły startowe otrzymają zwrot pieniędzy. Jezeli ktoś chce zachować wpisowe na przyszły rok, proszony jest o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie swojej decyzji.

Źródło: Bieg Gwarków

Udostępnij:
Tagi
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl