Strona głównaAktualnościAkcja promocyjna „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Akcja promocyjna „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Zapraszamy przedsiębiorców, działających w branży turystycznej i gastronomicznej, do aktywnego włączenia się w akcję promocyjną organizowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  pn. Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny. Ma ona na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce, a także propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju.

Akcja zaplanowana jest od 23 do 25 września br. Ma ona charakter pilotażowy, jest jednym z zapowiadanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki działań na rzecz rozwoju turystyki krajowej.

W liście skierowanym do świdnickich przedsiębiorców branży gastronomicznej i noclegowej, prezydent miasta, Beata Moskal-Słaniewska zachęca lokalnych restauratorów i hotelarzy do udziału w tym przedsięwzięciu:

– Liczę na Państwa udział i wsparcie, wyrażam przekonanie, iż będzie to doskonała forma promocji dla podmiotów z branży turystycznej, którzy włączą się do akcji. Jest to ciekawa inicjatywa mogąca zwiększyć ruch turystyczny w Świdnicy.

Akcja będzie promowana poprzez trzydziestosekundowy spot w mediach elektronicznych za pośrednictwem m.in. Facebook, YouTube, witryn Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym w szczególności Narodowego Portalu Turystycznego polska.travel. Podmioty, które zgłoszą się do akcji będą prezentowane na stronie internetowej ministerstwa.

Więcej o akcji można przeczytać na stronie http://www.msport.gov.pl/turystyka/polska-zobacz-wiecej. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl  i katarzyna.wolska@pot.gov.pl w terminie do 1 sierpnia br.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów akcji, prosimy o kontakt  z przedstawicielem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Anną Kołtan – tel. (22) 2447-308 lub Polskiej Organizacji Turystycznej, Katarzyna Wolska – tel. (22) 536-70-35.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl