Strona głównaAktualności20 nagród na XX Dzierżoniowskie Prezentacje

20 nagród na XX Dzierżoniowskie Prezentacje

Sześć loterii tematycznych czeka w tym roku uczestników jubileuszowych XX Dzierżoniowskich Prezentacji. Będzie w nich można wygrać 20 nagród, m.in. telewizory, sprzęt AGD, sportowy czy ogrodniczy. Losy posłużą do głosowania na „Smoka Publiczności“. Dochód z loterii będzie przeznaczony na cele społeczne.

Losy te, w odróżnieniu od dotychczasowych bonów, będą się składały nie z dwóch, a z trzech części. Jedną z nich wrzucimy do urny wybranego wystawcy, tak jak dotychczas. Środkową, największą część zachowany dla
siebie – jej posiadanie warunkuje odbiór nagrody. Trzecią część wrzucimy natomiast na stanowisku organizatora, czyli Urzędu Miasta, przed wejściem na halę wystawienniczą.

Ważne jest to, by wrzucić ją do odpowiedniej urny – oznaczonej właściwym kolorem poszczególnych loterii. Omyłkowo wrzucone losy z innych loterii nie będą bowiem uwzględniane w losowaniu. Do wyboru będą: „Zdrowie i uroda“, „Kinomaniak“, „Nauka“, „Rozrywka“, „Dom i ogród“ i „Sport“. Nagrodami będą sprzęty odpowiadające tematyce loterii, a więc np. w loterii „Kinomaniak“ – telewizory czy kino domowe, „Sport“ – rowery itd. Losowanie nagród, jak zwykle, odbędzie się na scenie plenerowej w niedzielny wieczór.

Losy loteryjne w cenie 5 zł będzie można nabyć tradycyjnie na stoisku organizatora w trakcie trwania imprezy lub wcześniej, do 8 do 26 września w godz. od 10.00 do 15.00 na dzierżoniowskim rynku lub w kasie Urzędu Miasta w godzinach jego otwarcia. Każdy z uczestników loterii może ich kupić nieograniczoną ilość.

Dochód z poszczególnych loterii będzie w całości przeznaczony na różne społecznie użyteczne cele realizowane przez dzierżoniowskie organizacje pozarządowe:

Loteria KINOMIANIAK 2014: na rzecz rodzin i osób w trudniej sytuacji
życiowej,

Loteria DOM I OGRÓD 2014: na rzecz osób w wieku emerytalnym,

Loteria SPORT 2014: na rzecz wspierania i upowszechniania kultury
fizycznej,

Loteria ROZRYWKA 2014: na rzecz wspierania kultury, sztuki i ochrony
dóbr kultury,

Loteria NAUKA 2014: na rzecz osób niepełnosprawnych,

Loteria ZDROWIE I URODA: na ochronę i promocję zdrowia.

baner_smok

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl